Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

План виховної роботи

Дата: 6 березня 2018 о 11:36, Оновлено 12 листопада 2018 о 11:55

      ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Планування виховних заходів за пріоритетними напрями виховної роботи з учнями:

Громадянське виховання: формування свідомого громадянина, патріота, професіонала, особистості, спрямованої на розвиток демократичного громадського суспільства в Україні.

Сприяння творчому розвитку особистості: розвиток пізнавальних інтересів учнів у певній галузі знань, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку школярів, залучення до науково-технічної художньої, декоративно-ужиткової творчості, еколого-натуралістичної, туристично-краєзнавчої, фізкультурно-спортивної діяльності.

Родинно-сімейне виховання: гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах, формування моральних цінностей, створення сприятливої атмосфери в сім`ї, залучення до традицій родинно-побутової культури, активна участь у всенародних і сімейних святах.

Військово-патріотичне виховання: забезпечення морально-політичної та практичної підготовки щодо виконання обов’язку – захисту незалежної Батьківщини, військової служби у збройних силах України.

Національно-патріотичне виховання: успадкування духовних надбань нашого народу, досягнення високої культури міжнаціональних відносин, залучення молоді до національної світової культури.

Трудове виховання: формування творчої працелюбної особистості, свідомого ставлення до праці як вищої цінності людини і суспільства, готовності до життєдіяльності і праці в сучасних умовах.

Художньо-естетичне виховання: формування основ естетичної культури, естетичного сприймання та емоційного ставлення до прекрасного, духовне збагачення учнів, розширення їхнього світогляду.

Моральне виховання: прищеплення і розвиток моральних почуттів, міцних переконань і потреби поводити себе згідно з моральними нормами, виховання свідомої дисципліни та організованості, громадської та соціальної відповідальності, непримиренності до аморальних вчинків.

Екологічне виховання: забезпечення юного покоління знаннями про взаємозв’язок природи й суспільства, формування розуміння природи як першооснови існування людини, а людини – як частини природи, виховання почуття відповідальності за навколишнє середовище як загальнолюдської цінності, любові до природи.

Формування здорового способу життя: забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, формування фізичних здібностей особистості,виховання потреби в регулярних заняттях фізичною культурою, пропаганда здорового способу життя, залучення дітей до різних видів спортивно-фізкультурної діяльності.

Превентивне виховання: реалізація заходів, спрямованих на запобігання злочинам і злочинності, удосконалення способу життя учнів без порушень норм моралі, поліпшення роботи з підлітками з девіантною поведінкою, організація змістовного дозвілля, профілактика дитячої бездоглядності, правильне статеве виховання. 

Заходи щодо національного, військово-патріотичного, родинно-сімейного, художньо-естетичного,  трудового, екологічного, морального виховання школярів:   

      Тематичний період «Ми нація єдина, ми діти твої, Україно!» 

Мета: створювати умови для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів; виховувати громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини; сприяти становленню самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадянських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягненню високої культури взаємин, утвердженню в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України; виховувати повагу до Конституції України, Законів України, державної символіки; сприяти підвищенню престижу військової служби; сприяти набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення; утверджувати гуманістичну моральність як базову основу громадянського суспільства.  

    

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.